Prace na skrzyżowaniu ul. Dymka i Wołynki

Transport
Od 19 lutego 2024 r. w związku z budową sygnalizacji świetlnej oraz lewoskrętu z ul. Dymka w ul. Wołynki planowane jest wprowadzenie połówkowego zamknięcia i jednego kierunku ruchu na ul. Wołynki, z utrzymaniem wjazdu od strony ul. Dymka.

Jak informuje wykonawca, od poniedziałku 19 lutego 2024 r. w związku z budową sygnalizacji świetlnej oraz lewoskrętu z ul. Dymka w ul. Wołynki planowane jest wprowadzenie połówkowego zamknięcia i jednego kierunku ruchu na ul. Wołynki, z utrzymaniem wjazdu od strony ul. Dymka. Objazd w kierunku ul. Dymka wyznaczono ul. Piaseckiego, Aleksandrowicz i Szwajcarską.

Obecnie wykonawca prowadzi prace przygotowawcze, które wiążą się z niewielkimi wygrodzeniami chodnika w rejonie skrzyżowania i powinny zakończyć się do końca lutego.

W kolejnych etapach, od początku marca, planowana jest budowa lewoskrętu i przebudowa odcinka drogi rowerowej wzdłuż ul. Dymka. Na ten czas wprowadzona zostanie sygnalizacja wahadłowa w ciągu ul. Dymka oraz ograniczenia ruchu rowerowego.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prac.