W bieżącym numerze m.in.:

Najcenniejsze, co możemy podarować bliskim to czas. W najnowszym numerze IKS-a podpowiadamy, jak można spędzić go z rodziną i przyjaciółmi oraz wprowadzić siebie w świąteczną atmosferę.

Zapowiadamy obchody 105. rocznicy Powstania Wielkopolskiego, dziesiąte urodziny projektu LAS, koncerty Był kiedyś Jarocin i The Prodigy oraz spektakle Królewna Śnieżka w Teatrze Polskim i Przypadek Mikołaja Ś. w Teatrze Animacji.

Rozmawiamy z duetem MYTUJEMY, którzy niedawno wydali książkę Fyrtle - my tu jemy, Pawłem Szkotakiem, założycielem Teatru Biuro Podróży, obchodzącym w tym roku 35-lecie działalności, Sławomirem Pietrasem z okazji jego 80. urodzin oraz Agnieszką Topolską o niedawno założonej Galerii Szczur.

Recenzujemy najnowsze spektakle i wystawy, piszemy o sporcie i historii, w tym o braciach Owczarskich, poległych w Powstaniu Wielkopolskim.

Wspominamy także zmarłego w listopadzie Andrzeja Sikorskiego i prezentujemy ostatni przeprowadzony przez niego wywiad z o. Romanem Bieleckim, naczelnym miesięcznika "W drodze".

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej