Konkurs "Poznański Taksówkarz Roku"

Prezydent Miasta Poznania organizuje konkurs o tytuł "Poznańskiego Taksówkarza Roku".

Celem Konkursu o tytuł "Poznański Taksówkarz Roku" jest promocja i wyróżnienie najlepszych poznańskich taksówkarzy, których jakość świadczonych usług przewozowych stanowi wzór do naśladowania.

W Konkursie mogą uczestniczyć taksówkarze:

  • posiadający uprawnienia na wykonywanie krajowego transportu drogowego w zakresie przewozu osób taksówką, wydane przez Prezydenta Miasta Poznania - osobiście wykonujący przewozy, a także zatrudnieni przez nich kierowcy,
  • posiadający dobrą opinię wśród klientów - nie zgłoszono skarg dotyczących świadczonych przez nich usług przewozowych do Wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania.

W Konkursie przyznawany jest jeden tytuł "Poznańskiego Taksówkarza Roku" oraz dwa wyróżnienia. Laureatem oraz wyróżnionym w Konkursie może zostać taksówkarz, którego jakość świadczonych usług zostanie zweryfikowana podczas dwóch etapów kwalifikacyjnych i oceniona przez Kapitułę Konkursu.

Ocena kandydatów do tytułu "Poznański Taksówkarz Roku" przebiega w dwóch etapach:

  • I etap - test wiedzy teoretycznej, obejmujący znajomość przepisów regulujących transport drogowy taksówką, a także wiedzę o zabytkach i atrakcjach miasta Poznania;
  • II etap - test praktyczny - sprawdzenie umiejętności kierowania pojazdem na specjalnie wyznaczonym torze.

Do II etapu zostanie zakwalifikowane 10 osób, które otrzymają największą ilość punktów na teście. Etap I konkursu odbędzie się odbędzie się 22 czerwca 2023 r., natomiast II etap 3 września 2023 r. Tytuł laureata otrzymuje nominowany, który otrzymał największą ilość punktów za umiejętności techniczne. Nominowani, którzy otrzymali kolejne dwie najwyższe punktacje otrzymują tytuły wyróżnionych w Konkursie. Nagrody i wyróżnienia wręczy Prezydent Miasta Poznania podczas specjalnie przygotowanej Gali Finałowej, podsumowującej Konkurs "Poznański Taksówkarz Roku", która odbędzie się w dniu 3 września 2023 r.

Warto wziąć udział w konkursie bo czekają atrakcyjne nagrody.

Wśród nagród znalazły się min.: Podwójny voucher dla laureata oraz 2 osób wyróżnionych do zrealizowania w Krainie Wypoczynku i Konferencji Olandia, voucher na usługę mycia auta w Imo Polska Sp. z o.o., szkolenie I stopnia Safe Driving-Autodrom Skoda, voucher na naprawę mechaniczną lub blacharsko-lakierniczą do zrealizowania w serwisie Auto-Renault Auto Drap Spółka z o.o., voucher na 2-dniowy pobyt ze śniadaniem dla dwóch osób od Grupy Hotele Polskie, podwójne zaproszenia na koncerty organizowane przez Agencję Artystyczną Prestige MJM, komplet opon zimowych przekazanych przez firmę Bridgestone sp. z o.o., nagrody finansowe ufundowane przez firmę Grupę Cichy- Zasada sp.j., wypożyczenie na weekend auta marki HYUNDAI, dzięki uprzejmości Karlik sp. j., bilety wstępu przekazane przez Teatr Muzyczny w Poznaniu, bilety wstępu na Termy Maltańskie, bilety wstępu na basen - POSIR oraz karty podarunkowe od Centrum Posnania.

ZGŁOSZENIA

Jak wziąć udział w konkursie?

Zgłoszenia kandydatów można dokonać poprzez złożenie formularza.

Formularze zgłoszeniowe można składać:

  • osobiście do skrzynki znajdującej się w holu budynku Wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania przy ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 404;
  • korespondencyjnie na adres: Urząd Miasta Poznania Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa, ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 404, 61-441 Poznań z opisem "Poznański Taksówkarz Roku."
  • elektronicznie poprzez wypełnienie formularza w formie on-line na stronie Poznański Taksówkarz Roku 2023 (galataxi.pl)

Jeden formularz odpowiada jednemu zgłoszeniu.

Kiedy można złożyć formularz?

Zgłoszenia można złożyć od 17 maja do 16 czerwca 2023 r.

BIURO KONKURSU:

Urząd Miasta Poznania Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa

61-441 Poznań, ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 404

tel.: 61 878 4954,4777

e-mail: transport@um.poznan.pl

Załączniki

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej