Komunikaty

pagina

Smart City

Pominąłeś menu

menu

Konferencja I Love Marketing & Technology

Poznań to jeden z istotnych ośrodków biznesu i technologii, dlatego 29 i 30 października w Poznań Congress Center po raz pierwszy w mieście odbędzie się wydarzenie I Love Marketing & Technology. Jest to okazja dla ekspertów, liderów oraz pasjonatów, aby podzielić się swoją wiedzą, dowiedzieć się czegoś ciekawego i nawiązać cenne kontakty z innymi osobami działającymi w branży.

Sala konferencyjna pełna ludzi, w tle napis: "I Love Mkt". - grafika artykułu
I Love Marketing & Technology to wydarzenie marketingowo-technologiczne organizowane przez agencję Sprawny Marketing/ fot. ILM&T

Jubileuszowa, XX Konferencja I Love Marketing & Technology odbędzie się w 2025 roku w stolicy Wielkopolski. Organizatorzy zaprezentują wyjątkowe połączenie trzech formatów: konferencji, warsztatów oraz stref expo. Program wydarzenia obejmuje 6 ścieżek tematycznych oraz 2 otwarte sceny, które pozwolą uczestnikom na zgłębianie najnowszych trendów oraz narzędzi stosowanych w marketingu, technologii, e-commerce, HR oraz edukacji.

Najważniejsze informacje

  • Kiedy? 29 i 30 października (środa i czwartek), start o godzinie 9:00
  • Gdzie? Poznań Congress Center, ul. Głogowska 10
  • Bilety dostępne online.Występują one w wariancie Standard, Premium, VIP oraz All Pass VIP.

Główne atrakcje

  • wystąpienia ekspertów na różne tematy: marketing, e-commerce, HR, social media, AI,
  • panele dyskusyjne,
  • strefa networkingowa (w tym Before i AfterParty),
  • konferencje, prelekcje i warsztaty,
  • Targi pracy oraz EXPO.

Szczegółowy harmonogram dostępny na stronie wydarzenia.

- "Jako twórca I Love Marketing & Technology zawsze marzyłem o tym, by zorganizować konferencję marketingowo-technologiczną na ponad 1000 osób" - mówi Cezary Lech, Co-founder imprezy. Teraz jest to faktycznie możliwe, ponieważ dzięki temu, że wydarzenie odbywa się w Poznaniu, organizatorzy spodziewają się ponad 4500 uczestników i 100 stoisk wystawienniczych. Będzie to tym samym największa edycja od początku istnienia konferencji.

Należy również podkreślić, że podczas wydarzenia swoje wystąpienia poprowadzą wyspecjalizowani prelegenci, zarówno praktycy, jak i teoretycy, którzy na co dzień zajmują się marketingiem, e-commerce i pokrewnymi branżami.

Każdy uczestnik otrzyma również dostęp do prezentacji po konferencji oraz do aplikacji mobilnej służącej do grywalizacji i zadawania pytań prelegentom. Ponadto wszyscy mogą liczyć na elektroniczny certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu.

Dojazd

Poznań Congress Center (ul. Głogowska 10) znajduje się w centrum miasta, z łatwym dojazdem zarówno z dworca PKP, jak i lotniska Ławica.

Najbliższy przystanek autobusowy i tramwajowy to "Dworzec zachodni", gdzie przejeżdżają następujące linie: 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 145.

Dla osób przyjeżdżających samochodem dostępny będzie parking podziemny oraz parkingi w okolicy Międzynarodowych Targów Poznańskich.

XX Konferencja I Love Marketing & Technology w Poznaniu to zdecydowanie jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych 2025 roku. Połączenie wiedzy, inspiracji i najnowszych technologii sprawia, że chętni spotkają liderów branżowych, będą mogli z nimi porozmawiać i wymienić się doświadczeniami oraz wiedzą.

Dowiedz się więcej na temat

Do góry