Errata do publikacji "Na pierwszej linii frontu"

Errata do publikacji "Na pierwszej linii frontu. Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia w czasie pandemii COVID-19" pod red. Szymona Mazura i Zuzanny Pankros.

Okładka książki na białym tle. Na okładce osoba w maseczce covidovej pobierająca wymaz. - grafika artykułu
Okładka książki

W listopadzie wydaliśmy publikację "Na pierwszej linii frontu. Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia w czasie pandemii COVID-19". Znalazły się w niej wywiady z pracownikami oraz zapiski, dokumenty i fotografie przekazane przez pracowników Szpitala.

Mimo starań, aby ustalić kwestie dysponowania prawami autorskimi do materiałów użytych w publikacji, nie zawsze się to udało. Autorstwo 18 fotografii mylnie przypisano Panu Przemysławowi Błaszkiewiczowi. Rzeczywistymi autorami części wspomnianych zdjęć są Piotr Leszczyński oraz Michał Muszyński. Pozostałe pochodzą z archiwum Oddziału Reumatologii i Osteoporozy. Twórców zdjęć przepraszamy za niedopatrzenie, zwłaszcza że dbałość o prawa i interesy naszych współpracowników zawsze jest dla nas priorytetem. Sprostowanie w formie erraty zostanie dołączone do wydania.

Załączniki