Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, konieczne są zapisy za pośrednictwem Infolinii INEA. Z oferty mogą skorzystać wszyscy chętni.
Podczas wycieczek po INEA Stadionie, jednej z aren Mistrzostw Europy w piłce nożnej, można z bliska zobaczyć obiekt, na którym na co dzień trenują zawodnicy Lecha Poznań. Zwiedzający obejrzą szatnię piłkarzy, salę konferencyjną, lożę prezydencką, trybunę prasową oraz oczywiście stadion z poziomu murawy. Zwiedzanie odbywa się z przewodnikiem i trwa około godziny.
Zapisy na zwiedzanie INEA Stadionu odbywaj ą są na Infolinii INEA, pod numerem 61 222 22 22, czynnej od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-22.00 i w soboty, niedziele oraz święta w godz. 9.00-17.00. Jedna osoba może zgłosić na wycieczkę po INEA Stadionie do czterech osób w każdym wieku. Dla zwiedzających PPK Astra przygotowała niespodzianki.
Ponadto przypominamy, że wycieczki po stadionie organizowane przez Lecha Poznań odbywają się w dni powszednie o 10, 12, 14 i 16 oraz w soboty o 11, 12, 13 i 14. Pełna oferta i szczegółowe informacje znajdują się tutaj.
Zobacz również

Stypendium Sportowe Miasta Poznania w kategoriach młodzieżowych

Nagroda Sportowa Miasta Poznania

W niedzielę odbędzie się kolejna edycja Wings for Life World Run
