Zagramy w zielone dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dwa spektakle "Grajmy w zielone - koncertowo!" Teatru Mozaika to nasza propozycja na dobrą zabawę i wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przyjdźcie. Zobaczcie. Wesprzyjcie WOŚP! Zapraszamy w sobotę, 27 stycznia, do Sceny na Piętrze.

WOŚP 2024 - grafika artykułu
Przed nami 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

32. Finał WOŚP już niedługo. Jak zwykle odbędzie się on w ostatnią niedzielę stycznia. Dzień wcześniej - w sobotę, 27 stycznia - Miasto Poznań i Wydział Gospodarki Komunalnej oraz Estrada Poznańska zapraszają najmłodszych i ich rodziców lub opiekunów na dwa spektakle Teatru Mozaika pt. "Grajmy w zielone - koncertowo!". Przedstawienia odbędą się na Scenie na Piętrze przy ul. Masztalarskiej 8 o godz. 11:00 i godz. 13:00. Udział w nich jest bezpłatny, ale zachęcamy wszystkich do dobrowolnego wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przez wpłatę datków na konto fundacji lub wrzucając datek do puszki WOŚP, która będzie dostępna w dniu spektakli.
W holu Sceny na Piętrze będzie stoisko edukacyjne Oddziału Edukacji Ekologicznej.

Jak zdobyć wejściówkę?

Aby obejrzeć spektakl "Grajmy w zielone - koncertowo!" wystarczy napisać maila na adres eko-edukacja@um.poznan.pl. Należy w nim podać imię i nazwisko zgłaszającego, telefon kontaktowy, określić liczbę osób, które wezmą udział w przedstawieniu (maksymalnie 5 wejściówek, liczniejsze rodziny prosimy o kontakt), preferowaną godzinę spektaklu, a następnie zaczekać na maila potwierdzającego rezerwację miejsc. Liczba wejściówek jest ograniczona - po 203 wejściówki na każdy spektakl. Obowiązuje zasada kolejności zgłoszeń. Na maile czekamy do czwartku, 25 stycznia, do godziny 15.
Otrzymanie wejściówek jest nieodpłatne, ale jak już wspomnieliśmy wcześniej, zachęcamy do wspierania WOŚP dokonując wpłat na konto fundacji lub wrzucając przed spektaklem datek do puszki, którą będzie miał wolontariusz.

Gra w zielone dla najmłodszych

Koncertowa odsłona spektaklu "Grajmy w zielone!" to muzyczny program Teatru Mozaika, podczas którego widzowie usłyszą szereg piosenek związanych z tematyką ekologii i prawidłowego postępowania z odpadami komunalnymi. Przedstawienie, to przede wszystkim muzyka na żywo, ciekawe aranżacje utworów, kolorowa scenografia, ale również możliwość aktywnego udziału w sztuce, ponieważ aktorzy włączają widzów do zabawy. Spektakl trwa 45 minut i jest skierowany do widzów od 3 roku życia.

Miejski finał na Targach

Główny poznański 32. Finał WOŚP odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich 28 stycznia. Początek imprezy zaplanowano na godz. 10:00.
Swoje stoisko będziemy mieli także my - Oddział Edukacji Ekologicznej WGK. Zapraszamy na warsztaty ekologiczne, podczas których będzie można się dowiedzieć jak samodzielnie wykonać woreczki wielkokrotnego użytku do owoców i warzyw, czy uszyć woreczki zapachowe do szaf i komód. Będą również gry, zabawy i quizy. A wszystko oczywiście związane z tematyką zagospodarowania odpadów. To naprawdę jest ciekawe! Zapraszamy!

Załączniki