Gra miejska "OCHRONA POWIETRZA"

W sobotę, 14 września zapraszamy do udziału w Grze miejskiej, która odbędzie się w trakcie Poznańskich Dni Energii 2019 na terenie Parku Kasprowicza, wokół Hali Widowiskowo-Sportowej Arena.

logo gry
logo

Przedsięwzięcie o charakterze poznawczym, z innowacyjnym podejściem do tematu ochrony powietrza adresowane jest do wszystkich mieszkańców Poznania. Mile widziane będą rodziny, grupki przyjaciół z "podwórka", uczniowie poznańskich szkół zarówno podstawowych jak i ponadpodstawowych. Tu wiek nie stanowi ograniczenia!

Gra stanowić będzie ciąg zadań układających się w przemyślaną logiczną historię o temacie przewodnim, jakim jest "Ochrona powietrza". Nauka poprzez zabawę to jeden z najlepszych sposobów przyswajania nowych wiadomości i utrwalania tych już nabytych.

Celem przedsięwzięcia jest kształtowanie postaw i świadomości społeczeństwa poprzez przekazanie informacji w praktycznej odsłonie dotyczących zagadnień ochrony powietrza i działań na rzecz jego poprawy.

Na zakończenie gry uczestnicy otrzymają nagrody ufundowane przez Wydział Kształtowania i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Poznania, a także upominki przygotowane przez Gabinet Prezydenta Miasta Poznania.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 13 września 2019 r. do godz. 15.30 na adres: gramiejska@um.poznan.pl lub robert.debicki@polskaekologia.com.pl, a także bezpośrednio przed wydarzeniem - 14 września 2019 r.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Załączniki