Konferencja pn."Standardy ochrony ptaków i nietoperzy w miastach - przykład Poznania"

Ochrona ptaków i nietoperzy w miastach oraz przeciwdziałanie niszczeniu siedlisk i miejsc rozrodu - to ważne zagadnienia, które chcielibyśmy poruszyć podczas tegorocznej "ptasiej" konferencji, organizowanej przez Wydział Kształtowania i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Poznania.

Konferencja "Standardy ochrony ptaków i nietoperzy w miastach - przykład Poznania" - grafika artykułu
Konferencja "Standardy ochrony ptaków i nietoperzy w miastach - przykład Poznania"

Do prezentacji swoich doświadczeń związanych z ochroną przyrody, w tym ptaków i nietoperzy, zaprosiliśmy przyrodników, a także osoby reprezentujące środowiska samorządowe, naukowe i prawnicze. Mamy nadzieję, że spotkanie będzie stanowiło forum dla wymiany poglądów dotyczących działań zapobiegawczych, ochroniarskich i naprawczych, obejmujących ptaki i nietoperze w miejskiej przestrzeni architektonicznej.

Konferencja odbędzie się 9 grudnia 2021 roku, w godzinach 10:00 - 14:15. Ze względu na wciąż obecne zagrożenie epidemiczne, wydarzenie zorganizowaliśmy w formule online na platformie PPV. Formularz rejestracyjny oraz wszelkie informacje organizacyjne znajdziecie Państwo  na stronie ptakiinietoperze.pl  Na wskazany przez Państwa podczas rejestracji adres e-mail, przekażemy link do połączenia ze studiem konferencyjnym.

Zapraszamy do udziału!

W załączeniu prezentacje z konferencji.

Załączniki

sieci społecznościowe