Nasi inwestorzy poszukują

GFT tomiędzynarodowa firma dostarczająca oprogramowanie m.in. dla największych banków na świecie. Obecnie GFT zatrudnia w Poznaniu 230 ekspertów z ponad 850 w całej Polsce. Wielkopolski oddział jest drugim co do wielkości w kraju.

Wśród ostatnio realizowanych w GFT w Poznaniu projektów znajdują się m.in. silnik obliczania ryzyka, przetwarzający miliony transakcji dziennych przy 1000 różnych scenariuszy rynkowych, system decyzyjny ograniczający ryzyko zawieranych transakcji, system optymalizujący zarządzanie kapitałem banku czy zestaw narzędzi, który umożliwił bankowi proces migracji na chmurę zewnętrzną oraz system do koordynowania usług faktoringowych oparty o blockchain.

Obecnie GFT do swojego biura w Poznaniu szuka osoby na stanowisko Junior EB & Communication Specialist, która będzie odpowiedzialna za pomoc przy realizacji projektów komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, w tym kanały social media i stronę internetową oraz wsparcie przy organizacji wydarzeń firmowych oraz inicjatyw EB i CSR. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!


Computacenter Poland to firma, która działa od ponad dwóch lat w Poznaniu jako jedyny polski oddział międzynarodowej korporacji. Z dużym sukcesem zatrudnia i wspiera rozwój osób znających biegle języki niemiecki i angielski. Pracownicy Computacenter to ludzie pragnący rozpocząć pracę w międzynarodowym środowisku, z wykorzystaniem znajomości języków obcych. Sukces firmy bierze się z entuzjazmu i świeżości kandydatów, którzy mają możliwość rozpoczęcia kariery i przeszkolenia w obszarze IT. Computacenter nie wymaga żadnej wiedzy technicznej na starcie, liczy się chęć nauki. Firma jest bardzo ciekawą alternatywą dla osób chcących używać na co dzień języków obcych, poznać międzynarodowe środowisko pracy i pracować z klientem.

Na 2021 roku Computacenter w Poznaniu planuje dalszy rozwój i w związku z tym chce zatrudnić około 80 pracowników, głównie osoby znające biegle język niemiecki i angielski.

Stanowiska, na które aktualnie trwa rekrutacja można znaleźć na stronie.

Zachęcamy do odwiedzenia również strony WWW i profili w mediach społecznościowych:

https://www.cc-poznan.pl/pl/

https://www.facebook.com/ComputacenterPoland/

https://www.instagram.com/computacenter_poland/?hl=pl

Chcesz zobaczyć jak pracuje biuro Computacenter Poland? Zapraszamy na wirualny spacer.


____________________________________________________________________________________________________________________________________________


Sollers Consulting to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach doradczych i wdrożeniowych dla branży finansowej. Spółkę założyli w 2000 roku eksperci w dziedzinie doradztwa operacyjnego i IT.  

Firma współpracuje z wieloma partnerami na całym świecie, w tym z TIA Technology oraz Guidewire. Sollers Consulting wyróżnia zdolność efektywnego łączenia wiedzy biznesowej z kompetencjami w wiodących technologiach. Zespół Sollers Consulting zrealizował projekty dla przeszło 70 grup finansowych z całego świata, takich jak Santander, Millennium, Raiffeisen, Talanx  (Warta), Inter, Generali, ING i Proama.  

Firma wykorzystuje nowoczesne metody pracy i zarządzania projektami m.in. metodykę Agile. Siłą Sollers Consulting jest zgrany zespół profesjonalistów: firma zatrudnia ponad 500 wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów w Warszawie, Lublinie, Poznaniu i Kolonii. Dodatkowe informacje można znaleźć pod adresem: www.sollers.eu

Zainteresowana? Zainteresowany?

Wszystkie otwarte pozycje znajdziecie: tutaj

Kto jest potrzebny w zespole Sollers Consulting?

Posłuchaj co mówią o swojej pracy Sollersi! 

Chcesz zobaczyć gdzie pracujemy na codzień?

Poznańskie biuro Sollers Consulting znajduje się 5 minut od Stargo rynku - przy ul. Szyperskiej 14!

Już teraz zapraszamy na wirtualny spacer!


____________________________________________________________________________________________________________________________________________


Kim jest mTab?

W mTab około 130 specjalistów codziennie pracuje nad rozwojem nowoczesnego autorskiego systemu raportowania i wizualizacji danych dla międzynarodowych organizacji. Sukces zapewnia stałe polepszanie produktu, dzięki najwyższej jakości analizie, optymalizacji oraz adaptacji oprogramowania. mTab oferuje kompleksowe wsparcie w wykorzystaniu danych i wyników badań. Specjaliści mTab pracują w biurach w Anaheim, Poznaniu, Detroit, Dallas, Londynie, Tokio oraz Szanghaju, zespół ciągle rośnie, rozwijając przy tym portfolio swoich klientów.

Co wyróżnia mTab?

mTab pomaga zespołom marketingowym uwydatnić ich potencjał. Koncentruje się na budowaniu partnerskich relacji z odbiorcami, a przede wszystkim - na dostarczaniu kompletnego produktu, który ułatwi i przyspieszy ich pracę. Zespół mTab tworzy narzędzie do raportowania i wizualizacji danych dla międzynarodowych organizacji, a zespół profesjonalistów oraz pasjonatów systematycznie ulepsza aplikację.

Dlaczego mTab?

Jest to miejsce dla ludzi, którzy rozumieją dane i lubią z nimi pracować. Miejsce, w którym tworzony jest produkt ceniony przez szerokie grono klientów. mTab stawia na doświadczenie, nowe wyzwania oraz nieustanne poszukiwanie rozwiązań.

Brzmi interesująco? mTab może okazać się firmą, której szukasz. Obecnie są prowadzone rekrutacje na stanowiska:

  • Senior Business Analyst
  • IT Support
  • C# Developer
  • Accounting assistant
  • Software Development Manager

Zapraszamy na stronę WWW mTab po więcej szczegółów: https://www.mtab.com/careers/


____________________________________________________________________________________________________________________________________________


Franklin Templeton rekrutuje!

Franklin Templeton to jedna z największych organizacji inwestycyjnych na świecie, zarządzająca aktywami ponad 24 milionów inwestorów prywatnych i instytucjonalnych. W poznańskiej siedzibie zatrudnia już ponad 950 osób. Od lipca pracownicy biur z obu lokalizacji spotkają się pod jednym dachem, bowiem firma przenosi się do nowej lokalizacji: biurowca w ramach inwestycji Nowy Rynek w centrum Poznania. Nie to jest jednak głównym przesłaniem najnowszej kampanii employer brandingowej, zaś... postrzeganie.

Właśnie ruszyła outdoorowa kampania rekrutacyjna firmy: poszukiwani są pracownicy wyspecjalizowani w róźnych dziedzinach, z różnymi kwalifikacjami oraz umiejętnościami. Zeszłoroczna kampania była dość intrygująca i odniosła spory sukces. Czy podobnie będzie w tym roku? Gwarantem ma być 35 nośników wielkoformatowych w obrębie Poznania oraz równie ciekawy motyw przewodni- percepcja.  Firma poszukuje bowiem ludzi, którzy potrafią dostrzec coś więcej niż można zobaczyć na pierwszy rzut oka. Bogata możliwość interpretacji plakatów umożliwia potencjalnym kandydatom odnalezienie czegoś dla siebie. Podobnie jak w firmie: oferowane stanowiska są różnorodne, współmiernie z możliwościami rozwoju.

Franklin Templeton działa w wielu obszarach biznesowych, dlatego oferuje stanowiska dla kandydatów z różnorodnym doświadczeniem, nie tylko w obszarze finansowym. Do aplikowania zapraszane są osoby, które ukończyły różne kierunki studiów. Firma oferuje zarówno staże dla studentów, pracę dla absolwentów, jak i stanowiska specjalistyczne, eksperckie oraz liderskie dla osób z doświadczeniem. W zespole FTI bardzo dobrze odnajdą się osoby, które chętnie budują relacje z innymi członkami zespołu, szybko się uczą, są samodzielne i nastawione na długofalową współpracę z firmą.

DZIAŁY PROWADZĄCE REKRUTACJĘ: Franklin Templeton Services - Fund Operations, Global Marketing Services, Project Management Office, US and International Transfer Agency, Franklin Templeton Technology, Global Product Strategy, Finance

PREFEROWANE KIERUNKI STUDIÓW: Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Marketing, Zarządzanie projektami, Zarządzanie, Filologia/Studia językowe, Administracja, Prawo, Matematyka, Informatyka, Grafika komputerowa


____________________________________________________________________________________________________________________________________________


Capgemini: W Poznaniu rozszerza się rzeczywistość

"Love Your Career. Ace Your Career" - to pierwsza w Polsce kampania rekrutacyjna, która została stworzona w tzw. rozszerzonej rzeczywistości. Pozwoli przechodniom poznańskich ulic wejść do świata wirtualnego, nie ruszając się z miejsca. W ten innowacyjny sposób Capgemini Polska zaprasza do współpracy nowych kandydatów.

Rzeczywistość rozszerzona, z ang. Augmented Reality, to innowacyjna technologia, idąca ramię w ramię z tzw. rzeczywistością wirtualną. Obecnie to jedne z najbardziej przyszłościowych technologii, które będę decydujące w kształtowaniu nowoczesnego świata. Capgemini Polska wykorzystało AR do stworzenia aplikacji rekrutacyjnej - Capgemini Love&Ace - dlatego na poznańskich ulicach pojawiły się reklamy outdoorowe, które zawierają marker AR. Aby wejść do świata rozszerzonej rzeczywistości, wystarczy ściągnąć odpowiednią aplikację z Google Play lub AppStore i nakierować swój smartphone na wspominany marker, który przeniesie cyfrowe informacje i obiekty do fizycznej przestrzeni miejskiej. Kiedy więc użyjemy aplikacji i markera, w widocznej przed nami części miasta pojawią się wirtualne grafiki oraz quiz, w którym będzie można wziąć udział, aby sprawdzić, czy pasuje się do potencjalnego pracodawcy.  Z quizu użytkownik dowie się, czy Capgemini to miejsce, w którym się odnajdzie, czy dobrze poczuje się w zespole, czy lubi to samo, co my - zapowiada Justyna Kurpierz, Employer Branding Team Leader w Capgemini - Już sama aplikacja jest dla naszych kandydatów zapowiedzią tego, w jaki sposób pracujemy - niestandardowo, w oparciu o najnowocześniejsze technologie, zespołowo. Chcemy z pomocą tej kampanii połączyć dwa najważniejsze dla Capgemini aspekty - ciągły rozwój w nowoczesnych technologiach i ludzi, którzy tworzą u nas zespoły ekspertów.

Marker aplikacji Capgemini Love&Ace stanie się stałym elementem wszystkich materiałów związanych z budowaniem wizerunku marki pracodawcy i rekrutacją Capgemini, które w tym roku już po raz szósty z rzędu uzyskało certyfikat Top Employers Polska. Capgemini zostało już wcześniej docenione za prowadzenie nietypowych rekrutacji, takich jak IT Survival czy rekrutacja przez Facebooka.

Kampania z rozszerzoną rzeczywistością to początek nowej ery działań employer brandingowych grupy Capgemini, które zakładają adaptację na każdym ze światowych  rynków kampanii Love Your Career. Ace Your Career. Kampania mówi o obietnicy marki, którą jest zaadresowanie uniwersalnych potrzeb ludzkich, takich jak autonomia, sens i samodoskonalenie.

Aplikacja służąca do odczytania markera dostępna jest pod adresem pl.capgemini.com/marker

materiał video

O Capgemini

Capgemini to światowy lider w dziedzinie doradztwa, usług technologicznych i transformacji cyfrowej, którego celem jest wprowadzanie czołowych i innowacyjnych rozwiązań oraz udostępnienie całej gamy nowych możliwości klientom w rozwijającym się informatycznym świecie cyfryzacji, chmury
i platform. Capgemini, opierając się na swojej 50-letniej tradycji i szerokiej wiedzy branżowej, umożliwia organizacjom realizację ich ambicji biznesowych, udostępniając szereg usług, od strategii po działalność operacyjną. Capgemini kieruje się przekonaniem, że wartość biznesowa technologii pochodzi od ludzi i ma im służyć. To wielokulturowa firma, licząca 200 000 pracowników zatrudnionych w 40 krajach. Grupa odnotowała globalny przychód na poziomie 12,8 mld EUR.

Zapraszamy na stronę www.capgemini.com. People matter, results count.