Teatr Mozaika i 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (27 i 28 stycznia 2024 r.)

Dzięki Wam, uczestnikom spektakli "Grajmy w zielone! - koncertowo", zebraliśmy na rzecz WOŚP blisko 6 000 złotych. Dziękujemy!

Ponad 300 osób wzięło udział w dwóch przedstawieniach "Grajmy w zielone! - koncertowo" Teatru Mozaika, które odbyły się w sobotę poprzedzającą 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydział Gospodarki Komunalnej wspólnie z Estradą Poznańską  i Teatrem Mozaika zaprosił najmłodszych mieszkańców Poznania (i ich rodziców lub opiekunów) na dwa bezpłatne spektakle na Scenę na Piętrze. Choć za wejściówki nie trzeba było płacić, zachęcaliśmy do przekazywania darowizn na rzecz WOŚP. Jak się okazało, odzew z Państwa strony był ogromny. Zebraliśmy 5984 złote i 86 groszy!!! Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i hojność.

"Grajmy w zielone!" to program Teatru Mozaika, podczas którego widzowie usłyszeli szereg piosenek związanych z ekologią i zasadami prawidłowego postępowania z odpadami komunalnymi. Przedstawienie, to przede wszystkim muzyka na żywo, ciekawe aranżacje utworów, kolorowa scenografia, ale również możliwość aktywnego udziału w sztuce, ponieważ aktorzy włączają widzów do zabawy.

W holu Sceny na Piętrze OEE przygotował stoisko edukacyjne. Swoje działania edukacyjne Oddział kontynuował w niedzielę, 28 stycznia, podczas uroczystego miejskiego 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świąteczne Pomocy, który odbywał się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej