Znajdź pracę w Poznaniu!

We współpracy z poznańskimi pracodawcami, przygotowaliśmy kolejną odsłonę folderu "Znajdź pracę w Poznaniu!". Zebraliśmy oferty od ponad 20 firm z branży produkcyjnej, sektora usług nowoczesnych (finanse, księgowość, obsługa klienta, marketing) oraz branży IT. Łącznie ponad 100 ogłoszeń!

Zachęcamy do pobrania folderu "Znajdź pracę w Poznaniu" - grafika artykułu
Zachęcamy do pobrania folderu "Znajdź pracę w Poznaniu"

W publikacji zebraliśmy różnorodne oferty pracy dla studentów lub absolwentów, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową, dla pracowników z doświadczeniem, ale także dla osób, które chcą się przebranżowić.

Ponadto, odpowiednimi symbolami oznaczyliśmy firmy, które poszukują stażystów lub praktykantów, a także te, które zatrudniają obcokrajowców bez znajomości języka polskiego (lub z podstawowymi umięjętnościami w tym zakresie).

W gronie pracodawców znaleźli się, m.in. Bridgestone, Capgemini, Franklin Templeton, GSK Tech, Miele, Rockwool, czy Sii.

Mimo pandemii, poznański rynek pracy stale się rozwija. Rośnie sektor usług nowoczesnych, w którym zatrudnienie znalazło już ponad 20 tysięcy pracowników. Dynamicznie rozwija się także branża IT, z którą na co dzień ściśle współpracujemy, np. podczas organizacji konferencji pozitive.tech.

Wszystkich, którzy aktualnie poszukują pracy w Poznaniu, zapraszamy do pobrania folderu. Trzymamy kciuki za udane rekrutacje!

Załączniki

sieci społecznościowe