Konkurs plastyczny pt. Kejter na spacerze

Dzieciaki! Macie psiaki? Jeśli tak to narysujcie, namalujcie, wyklejcie, zróbcie wydzierankę, wycinankę o waszym spacerze z kejterkiem! Na prace czekamy do 3 listopada!

Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Poznania zaprasza młode poznanianki i młodych poznaniaków do udziału w konkursie plastycznym pt. "Kejter na spacerze". Zachęcamy do przygotowania pracy plastycznej przedstawiającej spacer z psem. Chcemy zobaczyć jak troskliwie opiekujecie się swoim pupilem i w jaki sposób zapewniacie mu niezbędną dawkę ruchu. Pokażcie, jak należy o niego dbać, aby był szczęśliwy. Nawet jeśli nie macie własnego zwierzaka, nic nie stoi na przeszkodzie, by wziąć udział w konkursie.

Konkurs jest skierowany do dzieci w wieku od 6 do 10 lat mieszkających w Poznaniu. Można zgłosić wyłącznie jedną pracę plastyczną. Należy ją doręczyć w kopercie z opisem:  "Kejter na spacerze" - Konkurs plastyczny, wraz z podpisanymi zgłoszeniem i oświadczeniem. Macie czas do 3 listopada. Wasze prace możecie przekazać na dwa sposoby:

  • dostarczyć osobiście do skrzynki podawczej znajdującej się w holu budynku Urzędu Miasta Poznania przy ul. 28 Czerwca 1956 r. 404 do 3 listopada 2022 r. do godziny 15.30

lub

  • korespondencyjnie na adres Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta
    ul. 28 Czerwca 1956 r. 404, 61-441 Poznań do 3 listopada 2022 r. (liczy się data stempla pocztowego).

Zwycięzców konkursu wyłoni komisja konkursowa, w skład której wchodzić będą przedstawiciele Wydziału Gospodarki Komunalnej. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie poznan.pl/gk do 9 listopada 2022 r.

Załączniki

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej