Most Lecha: od piątku zmiana organizacji ruchu w rejonie południowej nitki

W piątek (13 grudnia), po porannym szczycie komunikacyjnym, rozpoczną się prace związane z wymianą nawierzchni na dojazdach do południowej nitki mostu Lecha. Spowoduje to zmianę organizacji ruchu w tym rejonie.

Most Lecha: od piątku zmiana organizacji ruchu w rejonie południowej nitki
Most Lecha: od piątku zmiana organizacji ruchu w rejonie południowej nitki

Prace rozpoczną się od frezowania zewnętrznych pasów dojazdu do- i zjazdu z południowej nitki obiektu. W związku z tym od skrzyżowania z ul. Serbską do skrzyżowania z ul. Hlonda ruch na tej nitce mostu, a także na dojeździe i zjeździe z niego zostanie zawężony do wewnętrznego pasa ruchu. Zjeżdżający z mostu będą mogli jechać zarówno na wprost, jak i skręcić w prawo, w ul. Hlonda.

Po kilku dniach drogowcy zajmą się wymianą nawierzchni na wewnętrznym pasie dojazdu i zjazdu, Wówczas ruch będzie odbywał się zewnętrznymi pasami dojazdów i zewnętrznymi pasami mostu. O dokładnym terminie zmiany pasa, na którym będą prowadzone roboty oraz terminie zmiany organizacji ruchu, będziemy informowali z wyprzedzeniem. Wpływ na to będą miały głównie warunki pogodowe. Całość robót związanych z wymianą nawierzchni na dojazdach do południowej nitki mostu Lecha ma zakończyć się przed świętami Bożego Narodzenia.

Przepraszamy za niedogodności związane z realizacją inwestycji. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych robót i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.

PIM