Eksperci KPMG o ulgach dla B+R - webinar 3 marca

Miasto Poznań oraz KPMG w Polsce zapraszają na bezpłatne spotkanie online pt. "Dofinansowanie działalności przedsiębiorstw ulgą B+R, IP Box i dotacjami, w tym z nowej Perspektywy UE 2021-2027", które odbędzie się 3 marca 2021 r. w godz. 11.00-12.00 za pośrednictwem platformy webcastowej. Podczas wirtualnego spotkania, oprócz części prezentacyjnej przewidzieliśmy możliwość interakcji ekspertów i uczestników w postaci sesji Q&A, podczas której będą mogli Państwo zadać pytania i odnieść się poruszanej tematyki.

Zapraszamy na webinar z ekspertami KPMG! - grafika artykułu
Zapraszamy na webinar z ekspertami KPMG!

Do udziału zapraszamy właścicieli spółek, przedstawicieli zarządu, dyrektorów ekonomicznych, szefów działów rozwojowych lub produkcyjnych, osoby z działów controllingu, księgowych i wszystkich, którzy zainteresowani są zmniejszeniem kosztów prowadzonej działalności. Spotkanie poprowadzą Kiejsut Żagun (Partner, Doradztwo Podatkowe, Szef Zespołu ds. Innowacji, Ulg i Dotacji w KPMG w Polsce) i Maciej Chlewicki (Menedżer, Doradztwo Podatkowe, Zespół ds. Innowacji, Ulg i Dotacji w KPMG w Polsce).

Eksperci KPMG omówią:

- kto i w jaki sposób może uzyskać wsparcie działalności innowacyjnej ulgą podatkową na B+R oraz IP Box poprzez zmniejszenie podatku CIT lub zwrot nadpłaty CIT;
- aktualnie dostępne jeszcze dotacje na rozwój innowacyjnej działalności w ramach obecnej Perspektywy UE2014-2020;
- nową Perspektywę UE 2021-2027;
- pozostałe ulgi i dotacje, jak np. Polska Strefa Inwestycji,
dofinansowanie pracy inżynierów i informatyków.

W celu rejestracji na powyższe wydarzenie, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 3 marca 2021 r.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednakże możliwy wyłącznie po otrzymaniu potwierdzenia udziału od organizatora. Uprzejmie informujemy, że zgłoszenia od podmiotów prowadzących działalność konkurencyjną wobec KPMG nie będą przyjmowane. Organizator spotkania zastrzega sobie możliwość selekcji zgłoszeń, a także możliwość zmiany terminu lub odwołania wydarzenia.

sieci społecznościowe