FlexDev zdobywa prestiżową nagrodę

Działająca w Poznaniu firma FlexDev otrzymała nagrodę Technology Elite Awards 2019, przyznawaną przez magazyn US Business News. Nagroda przyznawana jest dla najlepszego dostawcy usług outsourcingowych na świecie.

FlexDev stanowi nową jakość na rynku outsourcingowym, rozwijając tzw. Next Generation Delivery Centers (NGDC +)
FlexDev stanowi nową jakość na rynku outsourcingowym, rozwijając tzw. Next Generation Delivery Centers (NGDC +)

US Business News to wiodący biznesowy magazyn amerykański, subskrybowany przez ponad 175 000 dostawców usług biznesowych i profesjonalnych, w tym prezesów, partnerów, menedżerów, właścicieli i dyrektorów firm. Zwycięzcę Technology Elite Awards wyłania spośród anonimowo zgłaszanych nominowanych, jury składające się z 5 bezstronnych specjalistów, na czele których stoi przedstawiciel świata akademickiego. Pod uwagę brana jest nie tylko liczba zdobytych głosów, ale przede wszystkim wkład, jaki dana firma wnosi do sektora usług outsourcingowych.

FlexDev stanowi nową jakość na rynku outsourcingowym, wprowadzając usługę uruchomienia dla klienta szytego na miarę centrum doskonałości SSC/IT, które w pełni odzwierciedlać będzie kulturę i DNA firmy, która zdecydowała się outsourcować swoje procesy i zarządzanie tym centrum.

NEXT IT Poznan - managed and powered by FlexDev - czyli poznański przykład działalności firmy

Firma uhonorowana nagrodą  Technology Elite Awards działa w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. W 2019 roku otworzyła swoją polską siedzibę w Poznaniu. Nasze miasto zostało wybrane m.in. ze względu na jego akademicki charakter, atrakcyjną lokalizację oraz wysoką jakość życia.

FlexDev zarządza w Poznaniu centrum IT brytyjskiego giganta handlowego NEXT PLC, który jest numerem jeden w branży modowej w Wielkiej Brytanii. NEXT IT Poznań zatrudnia obecnie około 30 programistów i zamierza wkrótce podwoić tę liczbę. Jednocześnie, NEXT IT staje się jednym z najlepszych miejsc dla programistów.NET do pracy nad projektami klasy Enterprise w Poznaniu.

O FlexDev

FlexDev jest nagradzaną na całym świecie firmą programistyczną, która buduje tzw. Next Generation Delivery Centers (NGDC +). Firma współpracuje z dużymi organizacjami i doradza największym i najbardziej cenionym markom na świecie. FlexDev zarządza lokalnymi centrami firm, zapewniając pełną obsługę administracyjną, wsparcie prawne i finansowe, zarządzanie oraz odpowiada za marketing klientów, którzy jednocześnie posiadają pełną kontrolę i własność aktywów. Celem działalności jest  przygotowanie firm - klientów do przyszłego rozwoju. Dodatkowo FlexDev kładzie duży nacisk na inwestowanie w ludzi, aby pomóc im w rozwoju i rozwoju kariery zawodowej.