Wielka rekrutacja Hicron - specjaliści JAVA poszukiwani

Dynamiczny wzrost sektora IT w Poznaniu to zasługa nowych inwestorów, jak również tych działających w naszym mieście od kilku lat, którzy systematycznie zwiększają zatrudnienie i zakres oferowanych usług. Tym razem dobrą wiadomość dla specjalistów IT ma firma Hicron, która rusza z rekrutacją JAVA.

Hicron uruchamia dużą rekrutację JAVA - grafika artykułu
Hicron uruchamia dużą rekrutację JAVA

Hicron, spółka specjalizująca się w kompleksowych rozwiązaniach informatycznych dla biznesu, poszukuje specjalistów JAVA/JEE do rozwijanego działu Digital Software Services. Firma projektuje własne rozwiązania IT w oparciu o najnowocześniejsze technologie: JAVA, NODE.JS,.Net, Enterprise Mobility i wiele innych. W tej chwili Hicron świadczy działania dla topowych firm w Europie, USA, Australii, Azji oraz na Bliskim Wschodzie.

Technologia w rękach specjalistów to narzędzie, które pozwala organizacjom na całym świecie działać jeszcze sprawniej. Dysponowanie dedykowanymi instrumentami jest ważne, jednak przewagę osiąga się poprzez ich właściwe zastosowanie, czyli odpowiednich ludzi. Właśnie dlatego w dniach 23-24 stycznia rusza rekrutacja mająca na celu powiększenie poznańskiego zespołu Hicron o kilkanaście osób.

Kogo szukają?

  • Specjalistów: JAVA
  • Na poziomie: regularnym lub seniorskim,
  • Znających metodyki: SCRUM i AGILE,
  • Którym nieobce są: Spring, Maven, EclipseLink/Hibernate, JSF 3, relacyjne bazy danych,
  • Lubiących wspierać się nowoczesnymi narzędziami: JIRA, Crucible, Jenkins, Sonar

Dodatkowe atuty? Jeśli...

  • Znają oprócz angielskiego także niemiecki,
  • Miały okazję zetknąć się z: Angular, Amazon Web Services, Docker, Kubernates, Node.js, React.js.

O szczegółach wielkopolskiej ekspansji będzie można posłuchać osobiście podczas spotkania z szefem zespołu DSS Marcinem Połulichem oraz specjalistką HR Anią Żurawską, już po złożeniu swojego CV. Oddział firmy znajduje się przy ulicy Marcelińskiej 90 w Poznaniu.

Jak pracuje się w Hicron?

- Przychodzenie do pracy staje się po prostu przyjemne - mówi Kuba Skrzypczak z poznańskiego działu Business Development. Pracownicy doceniają świetną atmosferę i klimat pracy. Do dyspozycji zespołu jest biuro zlokalizowane w budynku PGK, a w nim: strefa relaksu, świeże owoce, herbaty i kawy, gry planszowe, pufy i piłki do siedzenia. Hicron to prawdziwi miłośnicy ciast, pączków i wszelkich słodkości - tych nie brakuje nigdy. Pamiętając jednak o zasadzie: w zdrowym ciele zdrowy duch firma dba o właściwą motywację sportową i zdrowotną. Co miesiąc uruchamiane są biegowe oraz rowerowe rywalizacje w serwisie Endomondo, a każdy pracownik może otrzymać pakiet Medicover oraz współfinansowaną kartę Multisport Plus. Od grudnia 2017 działa wypożyczalnia książek, uformowała się także stale rosnąca drużyna badmintonistów.

Dla sów, słowików i domatorów

Pracownik zespołu Hicron ma realny wpływ na to jak będzie przebiegała jego praca. Poczynając od elastycznych godzin pracy (słowiki startują już o 7:30, sowy raczej od 10:00 z możliwością pracy na Home Office) poprzez wpływ na stack technologiczny wykorzystywany w projekcie.

Zapraszamy do składania swoich CV: rekrutacja@hicron.com

Zachęcamy do obejrzenia filmu o Hicron: https://www.youtube.com/watch?v=F3DFGzVP13I&feature=youtu.be

sieci społecznościowe