Informacje ogólne

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że Miasto Poznań po raz drugi zorganizowało Poznański Dzień Organizacji Pozarządowych. Celem imprezy było przybliżenie oraz zwrócenie uwagi mieszkańców Poznania na działalność lokalnych organizacji pozarządowych oraz ukazanie współpracy Miasta Poznania z podmiotami III sektora.

Impreza odbyła się 11 września 2010 roku na placu Wolności w godzinach od 10.00. do 19.00.

Hasło imprezy:
Dotykamy wszystkich aspektów życia - przyłóż do tego swoją dłoń!
O 17.00. odbył się happening podczas, którego "pobijano" poznański rekord w przybijaniu piątki "Przybij piątkę o piątej".

Każdy poznaniak mógł odcisnąć swoją dłoń na znak poparcia dla poznańskich organizacji pozarządowych. Ponadto na placu Wolności stanęło 76 stoisk organizacji pozarządowych prezentujących swoją działalność, odbywały się występy na scenie oraz pokazy na placu Wolności. Każdy znalazł dla siebie coś interesującego!

Impreza poprzedzona była również Tygodniem Organizacji Pozarządowych (TOP), w ramach którego odbywały się różne przedsięwzięcia takie jak przegląd reklamy społecznej, debaty, koncerty, drzwi otwarte. Aby wiedzieć więcej, zobacz kalendarz Tygodnia Organizacji Pozarządowych.

Patronat medialny imprezy objął portal ngo.pl

Załączniki

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej

  • Aktualnie wyświetlana strona - Informacje ogólne
  • Tydzień NGO