Strefa Płatnego Parkowania na Wildzie

Po majówce rozpocznie się pobieranie opłat za postój na sześciu ulicach wildeckiej Strefy Płatnego Parkowania. Postój aut będzie płatny na tych ulicach, na których wykonane zostało niezbędne oznakowanie pionowe i poziome.

Strefa Płatnego Parkowania na Wildzie - grafika artykułu
Strefa Płatnego Parkowania na Wildzie

Zakończyły się prace przy wprowadzaniu nowej organizacji ruchu na obszarze objętym etapami 1 i 2 wdrażania Strefy Płatnego Parkowania na Wildzie. Od 4 maja br. parkowanie na ulicach: Chłapowskiego, Dąbrówki, Zmartwychwstańców, Langiewicza, Traugutta i Pamiątkowej będzie płatne. W przypadku ostatnich dwóch ulic pobór opłat dotyczy odcinków od ul. 28 Czerwca 1956r. na wschód (w stronę ul. Dolna Wilda). Zmiany w organizacji ruchu zostały wdrożone również na ul. Rolnej od ul. Pamiątkowej do ul. Hetmańskiej oraz Filareckiej i Mięleckiego, ale tam nie ma wyznaczonych miejsc parkingowych.

Harmonogram dalszych prac

Obecnie prace są prowadzone na obszarze 4 i 5 na Łazarzu. Po ich zakończeniu ekipy wykonawców przeniosą się na Wildę na obszar 3, 4 i 5 zlokalizowany pomiędzy ulicami Przemysłową, 28 czerwca 1956 r., Hetmańską, Fabryczną i Roboczą. Jeśli pogoda będzie sprzyjająca to prace tam powinny się zacząć już 6 maja od ul. Bergera.

ZDM

sieci społecznościowe