Jak współpracować z przedsiębiorstwami społecznymi?

Pracownia Ekonomii Społecznej "Ładne rzeczy" to wyjątkowe miejsce na mapie Poznania. Można będzie tam zobaczyć produkty tworzone przez lokalne instytucje ekonomii społecznej. Nowo otwarta pracownia nastawiona jest też na działania informacyjne i edukacyjne, w związku z tym, serdecznie zapraszamy na warsztat KUPUJ ODPOWIEDZIALNIE, czyli jak współpracować z przedsiębiorstwami społecznymi.

Pracownia Ekonomii Społecznej "Ładne rzeczy"
Pracownia Ekonomii Społecznej "Ładne rzeczy"

Warsztat KUPUJ ODPOWIEDZIALNIE, czyli jak współpracować z przedsiębiorstwami społecznymi odbędzie się 22 października w godzinach 13:30 - 16:30 w Pracowni Ekonomii Społecznej "ładne rzeczy" (ul. Św. Marcin 57).

Do udziału w warsztacie szczególnie zapraszamy przedstawicieli firm i instytucji zainteresowanych współpracą z przedsiębiorstwami społecznymi - organizacjami łączącymi prowadzeni działalności gospodarczej z działalnością społeczną.

Podczas warsztatu opowiemy o:

-         możliwości współpracy firmy z przedsiębiorstwami społecznymi (Ewa Gałka - Prezeska Stowarzyszenia Centrum PISOP)

-         stosowaniu klauzul społecznie odpowiedzialnych i dobrych praktykach w tym zakresie (Przemysław Piechocki - Prezes Stowarzyszenia na rzecz Spółdzielni Socjalnych)

-         przykładzie działania przedsiębiorstwa społeczne przy firmie (Bartłomiej Sroczyński - członek zarządu Spółki InfoState Nieruchomości sp. z o.o.).

Zgłoszenia do udziału w warsztacie prosimy przesyłać do Marii Robaszyńskiej - pod adresem mailowym maria.robaszynska (@)pisop.org.pl lub telefonicznie 534 205 699.

Serdecznie zapraszamy!

Projekt wspófinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.