Nieruchomość w obszarze KSSSE (Franowo - Żegrze) na sprzedaż

Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji oferuje do sprzedaży nieruchomość bez zabudowań położoną w Poznaniu w obszarze KSSSE (Franowo - Żegrze).

Oferta WCWI obejmuje nieruchomość w obszarze KSSSE
Oferta WCWI obejmuje nieruchomość w obszarze KSSSE

Łączna powierzchnia nieruchomości to niemal 10 hektarów:

  • działka 16/4 48941 m2 (4,8941 ha)
  • działka 38/5 49939 m2 (4,9939 ha)

Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczony symbolem 3 P/U - przeznaczony na obiekty produkcyjne oraz składy i magazyny z dopuszczeniem zabudowy usługowej. Powierzchnia działki budowlanej nie może być mniejsza niż 5000 m², a zabudowa nie może przekroczyć 60% pow. działki budowlanej.

Szczegółowe informacje w oficjalnym ogłoszeniu WCWI: https://www.wcwi.com.pl/oferta/

Osoba do kontaktu: Michał Stachowiak, tel.: 61 668 69 86, e-mail: michal.stachowiak@wcwi.com.pl

Działki położone w południowo-wschodniej części Poznania. Teren jest objęty Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefą Ekonomiczną - podstrefa Poznań i przeznaczony pod aktywizację gospodarczą. Jego zaletą jest dobre skomunikowanie z pozostałymi dzielnicami miasta i z trasami tranzytowymi. Działki położone są w odległości 4 km od autostrady A2, 1 km od drogi krajowej nr 11. Dwupasmowa droga prowadzi do centrum miasta (5 km.) Do najbliższej stacji kolejowej Poznań Franowo, która posiada terminal towarowy, można dojechać w 5 min. (2 km). Port Lotniczy Poznań - Ławica oddalony o 11 km.