Warta Poznań współpracuje z Biurem Obsługi Inwestorów

List intencyjny w sprawie współpracy podpisało Biuro Obsługi Inwestorów z klubem Warta Poznań

Warta Poznań współpracuje z Biurem Obsługi Inwestorów - grafika artykułu
Warta Poznań współpracuje z Biurem Obsługi Inwestorów

Warta Poznań i Biuro Obsługi Inwestorów zobowiązały się do wzajemnego promowania w środowisku biznesowym oraz podejmowania takich działań, które mają na celu wzmocnienie wizerunku obu stron umowy. Przewidziano też, że przedstawiciele Klubu oraz Biura będą mogli uczestniczyć w organizowanych przez obie instytucje spotkaniach i wydarzeniach, zarówno biznesowych, jak i sportowych.

- Cieszymy się, że teraz będziemy współpracować z klubem Warta Poznań, który jest częścią historii naszego miasta. Pielęgnuje on nie tylko wartości piłkarskie, ale również biznesowe. Wierzę, że wspólne działania zaowocują w wiele ciekawych projektów na rzecz promocji Poznania - mówi Katja Lõžina, Dyrektor Biura Obsługi Inwestorów.

Warta Poznań to najstarszy, istniejący klub piłkarski w stolicy Wielkopolski i jeden z najstarszych w kraju. Piłkarze "Zielonych" byli wszędzie tam, gdzie działy się ważne dla polskiego futbolu, reprezentowali Polskę na Igrzyskach Olimpijskich i mistrzostwach świata. W 1927 roku Warta Poznań była jednym z założycieli ligi piłkarskiej w Polsce, czyli dzisiejszej Ekstraklasy. Dwa mistrzostwa Polski (1929 i 1947 rok), pięć tytułów wicemistrza kraju i siedem sezonów zakończonych na trzecim stopniu podium w Ekstraklasie daje Warcie Poznań miejsce w pierwszej dziesiątce najbardziej utytułowanych polskich klubów. Warta Poznań jest również założycielem Klubu Biznesu, który wspiera firmy w promocji, budowaniu relacji, pozyskiwaniu wartościowych kontaktów czy kreowaniu wizerunku. 

Dziękujemy za zaufanie i wierzymy w owocną współpracę!

sieci społecznościowe