Porozmawiajmy o Poznaniu

Na portalu Bazy Danych Miasta pojawił się najnowszy "Raport o stanie miasta Poznania za 2020 rok". 15 czerwca podczas sesji będą o nim dyskutować radni miejscy. W debacie mogą również wziąć udział poznanianki i poznaniacy, którzy zgłoszą taką chęć przewodniczącemu rady.

City - grafika artykułu
City

"Raport o stanie miasta Poznania za 2020 rok" to kolejne przygotowane przez Wydział Rozwoju Miasta i Współpracy Międzynarodowej UMP opracowanie, które porusza najważniejsze kwestie składające się na współczesne oblicze stolicy Wielkopolski. Obejmuje szereg zagadnień istotnych dla funkcjonowania miasta, zawiera liczne dane i statystyki. Można go znaleźć na stronie: www.badam.poznan.pl.

Już wkrótce, 15 czerwca, podczas sesji absolutoryjnej Rady Miasta odbędzie się debata nad Raportem. Poza Radnymi może w niej uczestniczyć 15 mieszkańców lub mieszkanek miasta - pod warunkiem, że najpóźniej dzień przed wyznaczoną datą sesji chętni złożą pisemne zgłoszenie do Przewodniczącego Rady Miasta Poznania. Zgłoszenie powinno być poparte podpisami co najmniej 50 osób. Należy je składać w sekretariacie Biura Rady Miasta (plac Kolegiacki 17).

sieci społecznościowe