Poznań najbardziej dynamicznie rozwijającym się miastem w Polsce!

odczas konferencji CEE Business Services Summit&Awards 2021 Poznań zwyciężył w kategorii "Najbardziej dynamicznie rozwijające się miasto w Polsce".

Budowa w Poznaniu - grafika artykułu
Budowa w Poznaniu

CEE Business Services Summit&Awards odbyło się w tym roku po raz dziewiąty i od lat jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów dla branży usług nowoczesnych w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zrzesza niezależnych ekspertów, przedstawicieli biznesu oraz reprezentantów miast. W konkursie oceniano dane dotyczące wzrostu nowych inwestycji w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu oraz projekty i inicjatywy, które wspierają rozwój branży BPO/SSC. 

- Sektor nowoczesnych usług dla biznesu w Poznaniu liczy obecnie 114 firm, które zatrudniają ponad 20 tys. pracowników. Wciąż staramy się przyciągać nowych inwestorów, oferując im jak najlepsze warunki do rozwoju. To szczególnie ważne w dobie pandemii. Bardzo się cieszę z tej nagrody, bo potwierdza ona wysoką pozycję stolicy Wielkopolski, jako miasta przyjaznego biznesowi - mówi Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania.

Podczas uroczystej gali CEE Business Services Summit&Awards wybrano także poznańską firmę roku z sektora usług biznesowych. Nagrodę otrzymało GSK Tech Poznań, które w ostatnim roku zdecydowanie postawiło na rozwój, zwiększając zatrudnienie i otwierając nowoczesne biuro w kompleksie Business Garden.

sieci społecznościowe