Prof. Thomas W. Hilgers (USA)

Profesor Thomas W. Hilgers jest profesorem klinicystą na Oddziale Położniczym i Ginekologicznym na Uniwersytecie Medycznym Creightona, a także współtwórcą MODELU CREIGHTONA i głównym twórcą NaProTECHNOLOGII. Zadaniem tej dziedziny jest spojrzenia na źródło problemu poprzez pomoc medyczną w osiągnięciu lepszego zdrowia u kobiet dotkniętych problemami związanymi z płodnością.

Profesor Thomas Hilgers z USA jest twórcą sposobu leczenia niepłodności małżeńskiej NaProtechnology- alternatywy dla metody "in vitro" i książki na ten temat. Jest to sposób postępowania najnowocześniejszy i skuteczniejszy od metody "in vitro" i zgodny z zasadami etycznymi oraz religijnymi wszystkich wyznań. 

NAProTECHNOLOGIA ogólnie daje lepsze wyniki niż obecne programy wykorzystujące różne sztuczne techniki reprodukcji, a jednocześnie pomaga w leczeniu takich objawów jak: nawracające torbiele jajników, długie i nieregularne miesiączki, napięcie przedmiesiączkowe, depresja po porodzie, bezpłodność, powracające poronienia i pozostałe dolegliwości spotykane u kobiet w wieku rozrodczym.

Profesor wygłosi wykłady otwarte 22.09.11r. oraz 23.09.11r. na temat NaPro. W spotkaniu 23.09.2011r. wystąpi także z wykładem prof. M.Szamatowicz, najbardziej znany polski wykonawca "in vitro". Odbędzie się także publiczna debata między tymi osobami, zwolennikami, twórcami i wykonawcami "in vitro" i " Na Pro". Celem tego spotkania jest medyczna konfrontacja opinii na temat skuteczności i zdrowotnych skutków ubocznych dla matki i dziecka obu tych metod. Pomoże to także w promocji NaPro, jako nowoczesnej skutecznej metody leczenia niepłodności, dając platformę do nieskrępowanej, publicznej prezentacji i dyskusji.

Oba spotkania są bezpłatne i będą tłumaczone na język polski.

Załączniki

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej