Podsumowanie konsultacji społecznych - modernizacja Rynku Łazarskiego

Konsultacje społeczne  zostały przeprowadzone w okresie od 2 do 16 grudnia 2015 roku.

Adresowane były do wszystkich zainteresowanych mieszkańców Poznania,  zwłaszcza Osiedla Św. Łazarz, kupców handlujących na Rynku Łazarskim, organizacji społecznych, kulturalnych działających na terenie Osiedla, przedstawicieli Rady Osiedla Św. Łazarz.

2 grudnia 2015 roku o godzinie 17.00, w Szkole Podstawowej Nr 9 przy ul. Łukaszewicza 9/13 w Poznaniu odbyło się spotkanie konsultacyjne służące zaprezentowaniu wytycznych programowych Zwięzłego Dokumentu do planowanego konkursu w sprawie  modernizacji Rynku Łazarskiego.

W terminie od 3 do 16 grudnia 2015 roku, do Biura Koordynacji Projektów i Rewitalizacji Miasta można było składaćpisemne uwagi i propozycje dotyczące wytycznych programowych (Zwięzłego Dokumentu).

W dniach od 3 do 16 grudnia 2015 roku przeprowadzona została również ankieta internetowa mająca na celu zebranie informacji i opinii dotyczących aktualnego korzystania z Rynku Łazarskiego oraz preferowanych kierunków jego modernizacji.

W załączniku przedstawiamy podsumowanie konsultacji społecznych, natomiast w zakładce "Zobacz także" prezentujemy obszerny i ciekawy raport dot. kierunków modernizacji Rynku Łazarskiego.

Załączniki

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej