Raport z konsultacji społecznych dotyczących koncepcji trasy tramwajowej na os. Kopernika - Projekt Copernicus

Konsultacje społeczne  zostały przeprowadzone w okresie od 06 do 27 grudnia 2016 r. Organizatorem konsultacji społecznych był Zarząd Transportu Miejskiego.

Adresowane były do wszystkich zainteresowanych mieszkańców Poznania, w szczególności mieszkańców Osiedla Grunwald Południe.

Konsultacji podlegała koncepcja trasy tramwajowej na os. Kopernika.

Celem konsultacji było poinformowanie mieszkańców na temat opracowywanego dokumentu oraz zawartych w nim wizji, jak również pozyskanie przez Miasto Poznań opinii oraz wszelkich informacji zwrotnych, umożliwiających ewentualną modyfikację zapisów projektu koncepcji.

W terminie od 06 do 27 grudnia 2016 r. można było wypełnić ankietę transportową oraz wyrazić swoją opinię na temat trasy tramwajowej na osiedle Kopernika.

W sprawach dotyczących Koncepcji, można było kontaktować się z Zarządem Transporrtu Miejskiego, Działem Inwestycji i Eksploatacji Infrastruktury.

Ponadto w ramach konsultacji społecznych zorganizowano w dniu 13 grudnia 2016 r. o godz. 17.00 spotkanie konsultacyjne w Szkole Podstawowej nr 7, przy ul. Galileusza 14.  

Podczas spotkania można było dowiedzieć się więcej o planowanej inwestycji oraz zabrać głos w dyskusji dotyczącej przyszłych działań, porozmawiać z ekspertami zajmującymi się tym projektem.

W załącznikach możecie Państwo zapoznać się z podsumowaniem konsultacji społecznych Zarządu Transportu Miejskiego oraz raportem z konsultacji.

Z raportem można również zapoznać się na stronie projektu. TUTAJ

Serdecznie zapraszamy.

Załączniki

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej