Jak, gdzie i kiedy, czyli głosowanie nad propozycjami do budżetu obywatelskiego

Od 29 września do 10 października - głosowanie!

Głosować może każdy mieszkaniec Poznania, figurujący w spisie wyborców do Rady Miasta Poznania, który posiada czynne prawo wyborcze do Rady Miasta Poznania.

W godzinach od 10 do 18 na ul. Półwiejskiej (przy Starym Marychu), na Starym Rynku (przy Ratuszu) oraz na ul. 27 Grudnia będa stały niebieskie namioty - punkty do głosowania.

Dodatkowo w weekendy na poznańskie ulice wyjazdą czerwone zabytkowe autobusy:

  • w sobotę, 29 września w godz. 10-14 na Rynku Wildeckim (przy kościele) oraz Targowisku przy ul. Grochowskiej na Grunwaldzie a w godz. 14-18 na Łęgach Dębińskich (przy placu zabaw) oraz na os. Kopernika przy Tesco, ul. Mrągowska 4.
  • w niedzielę, 30 września w godz. 10-18 na Malcie przy Torze Regatowym, a także w godz. 10-14 na os. Stefana Batorego przy Tesco, ul. Opińskiego i w godz. 14-18 na Piątkowie przy Galerii Pestka.
  • w sobotę, 6 października w godz. 10-14 na Rynku Łazarskim oraz przy Hali Widowiskowo-Sportowej Arena oraz w godz. 14-18 na Rynku Jeżyckim, przy ul. Prusa a także na pętli tramwajowej na Ogrodach przy ul. Szpitalnej.
  • w niedzielę, 7 października w godz. 10-18 przy Centrum Handlowym M1, ul. Szwajcarska a także w godz. 10-14 na Winogradach przy Kaufland, Al. Solidarności oraz w godz. 14-18 na Wilczaku przy Tesco, ul. Serbska.

Głosować będzie też można w punktach informacyjnych Urzędu Miasta Poznania:


Sposoby oddania głosu:

  1. wrzucenie karty do urny, po uprzednim okazaniu dokumentu tożsamości oraz wpisaniu na karcie do głosowania imienia, nazwiska oraz numeru pesel
  2. wysłanie drogą mailową wypełnionej karty do głosowania wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz numeru pesel (karta do pobrania poniżej) - należy ją przesłać na adres: budzet2013@um.poznan.pl

Załączniki

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej