Konsultacje społeczne dotyczące projektu organizacji ruchu na ulicy Przemysłowej - ogłoszenie

Informujemy, że w środę, 29 marca 2017 r., na  stronie internetowej Zarządu Dróg Miejskich ruszają konsultacje projektu organizacji ruchu na ulicy Przemysłowej na odcinku pomiędzy ulicami 28 Czerwca 1956 r. i Chwiałkowskiego.
Spotkanie dotyczące konsultacji projektu odbędzie się w czwartek, 6 kwietnia o godz. 17.30, w Zespole Szkół Gimnazjalno-Zawodowych nr 42, ul. św. Jerzego 6/10.
Zmiana organizacji ruchu ma związek z budową nowej kamienicy, która stanie w miejscu hali firmy Komfort przy rynku Wildeckim.

Zlikwidowane zostaną wszystkie miejsca postojowe wzdłuż południowej ściany hali, co oznacza duże utrudnienie dla kupców i klientów rynku. Nie będzie gdzie zaparkować samochodów.
W związku z tym planowana jest zmiana organizacji ruchu na ul. Przemysłowej.

Na odcinku od ul. Chwiałkowskiego do 28 Czerwca 1956r./Sikorskiego wprowadzony zostanie ruch w jednym kierunku, z północy na południe. Pozwoli to na parkowanie po obu stronach ul. Przemysłowej, co spowoduje, że do dyspozycji kierowców będzie więcej niż teraz miejsc postojowych.

Od 29 marca 2017 r. uruchomiony zostanie specjalny adres internetowy, na który będzie można przesyłać uwagi do projektu.

Już dziś można zapoznać się z projektem załączonym na stronie Zarządu Dróg Miejskich.TUTAJ

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych, zapoznania się z projektem, przesyłania uwag, wniosków, pytań, opinii dotyczących ww. inwestycji drogowej w terminie od 29 marca 2017 r. na stronie internetowej Zarządu Dróg Miejskich w zakładce "Projekty drogowe.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej