Spotkanie konsultacyjne dla mieszkańców Osiedla Św. Łazarz dotyczące koncepcji budowy dróg rowerowych w ulicy Grunwaldzkiej

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu konsultacyjno- informacyjnym dla mieszkańców z udziałem Rady Osiedla Św. Łazarz dotyczącym koncepcji budowy dróg rowerowych w ulicy Grunwaldzkiej.

Celem spotkania jest możliwość dyskusji, zgłaszania pytań i uwag  dotyczących planów budowy dróg rowerowych w ulicy Grunwaldzkiej, na terenie Osiedla Św. Łazarz.

Przedmiotem całej inwestycji jest budowa dróg rowerowych w ulicy Grunwaldzkiej na odcinku od ronda Skubiszewskiego do skrzyżowania z ulicą Bukowską i Roosevelta oraz połączenie z okolicznymi obszarami.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich mieszkańców Osiedla Św. Lazarz.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 31 marca 2016 r. o godz. 17:00 w Zespole Szkół Gimnazjalno - Licealnych, przy ul. Wyspiańskiego 27.

Na stronie internetowej Zarządu Dróg Miejskich można znaleźć opis inwestycji wraz z rysunkami, planem orientacyjnym, zakresem obszaru o ograniczonej prędkości do 30 km/h oraz poszczególnymi etapami TUTAJ.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej