Spotkanie konsultacyjne dotyczące projektu przebudowy ulicy Cześnikowskiej

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu konsultacyjnym dla mieszkańców z udziałem Rady Osiedla Grunwald Południe dotyczącym projektu "Przebudowy  ulicy Cześnikowskiej".

Celem spotkania jest możliwość dyskusji, zgłaszania pytań i uwag  dotyczących planu sytuacyjnego przebudowy układu drogowego do przedstawionego projektu.

Przedmiotem inwestycji jest przebudowa ulicy Cześnikowskiej w Poznaniu na odcinku od ul. Grunwaldzkiej do wysokości posesji nr 45.

Inwestycja obejmuje wykonanie nawierzchni jezdni, chodników, zatok postojowych, wymianę oświetlenia, uzupełnienie odwodnienia, wykonanie zieleni ulicznej.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich mieszkańców Osiedla Grunwald Południe, w szczególności ulicy Cześnikowskiej.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 25 stycznia 2016 r. o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej Nr 74, przy ul. Trybunalskiej 17/25.

Z aktualnymi informacjami dotyczącymi przebudowy ul. Cześnikowskiej oraz planem sytuacyjnym  mogą Państwo zapoznać się na stronie internetowej Zarządu Dróg Miejskich TUTAJ

Zapraszamy do udziału w spotkaniu oraz zapoznania się z projektem.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej